Кісточки на ногах (артроз плюсневого суглоба)- лікування кісточок на ногах народними засобами
17 декабря 2018

«Кісточка» або «шишка» на ногах (висловлюючись науковою мовою, Вальгусная деформація стопи) - поширений недуга, досить часто зустрічається серед слабкої половини населення. Наявністю даного захворювання ніг страждають в більшості своїй саме жінки. Чому? Тому що у чоловіків більше сильні зв'язки і деформація стопи їм загрожує в основному в результаті травм. Подібний недуга ніг може виникнути просто тому, що їм страждали Ваші мама чи бабуся, тобто, перейти до Вас у спадок. Виникає він і через надлишок зайвої ваги. Але основна причина, як вважають лікарі - Ваша надмірна любов до високих каблуків і завужені, вузькому носку модних туфельок, чобітків, босоніжок ...

Зовні «кісточка» або «шишка» на нозі виглядає наступним чином: головка однієї з кісток сильно випирає під шкірою. Через це як би «виїжджає» назовні великий палець стопи, а іноді, навпаки, «наїжджає» на своїх маленьких сусідів. Стопа повністю деформується, стає негарною, навіть потворною. Жінки в муках, попри все, змушені носити не красиві туфельки і відкриті босоніжки, а розтоптану, розношені взуття ... І це ще далеко не все! Проходить час і поступово пропадає легка хода: з'являється тяжкість, а, часом, навіть кульгавість. Та й потім ... Це просто біль, фізичні страждання, дискомфорт, некрасиві мозолі, почервоніння, набряки ... Повинна сказати Вам, що, на превеликий жаль, це не жарти, бо якщо нічого не робити, не вживати ніяких заходів, потім все це може вилитися в дуже плачевний результат! В результаті всього вищепереліченого порушується розподіл навантаження на суглоби і хребет, що може привести до страшного: неможливості переміщення! Чи не краще, поки не пізно, почати лікування Ваших ніжок? Почніть з народної медицини - перевірений спосіб лікування, який виручав ще наших далеких предків.

З чого почати лікування «кісточок» на ногах? Як їх позбутися? Як приклад давайте з Вами розглянемо кілька нескладних рецептів з використанням народних засобів для лікування «кісточок» на ногах.
 

Спосіб 1


Якщо на Ваших ніжках утворилися «кісточки», що створюють масу незручностей під час носіння взуття, ходьби, зробіть наступне: у магазині чи на ринку купите будь кістки (курячі, свинячі, яловичі). Ретельно вимийте їх і порубаєте, покладіть їх у горщик, попередньо укопаний в землю. Горщик обкласти дровами, підпаліть і, періодично підкидаючи дрова, прожарити порубані кістки. Пам'ятайте, що в добре прожареному горщику кістки поступово перетворюються на кістяний дьоготь, який, в результаті, Вам і потрібен. Їм змащуйте проблемні місця. Це ефективний засіб допомагає і при лікуванні ревматизму самої запущеної форми. І ще один маленький секрет: перед тим, як дістати приготований дьоготь з горщика, скажіть заповітні слова - ключ до успішного лікування: «Кость кісткою лечу. Амінь».
 

Спосіб 2


Подрібніть квітки кульбаби (приблизно 100 грам), дайте їм трохи полежати, а потім залийте їх настоянкою йоду до того рівня, поки йод не покриє самі квіти. Залиште розчин на 4 дні. Після закінчення даного терміну ліки готові до застосування. Що Вам потрібно зробити далі? Добре распарьте ноги, ретельно насухо витріть їх і нанесіть йодну сітку. Повторюйте процедуру на ніч 1 раз на добу протягом двох тижнів.
 

Спосіб 3


Вам знадобляться хороші досить-таки великі листя лопуха і аптечний скипидар. Зовнішню зелену сторону листа лопуха змастіть скипидаром і обліпили ними ногу від стопи до коліна. Другий шар - поліетиленові пакети (з прорваними дном), третій шар - поверх пакетів оберніть ногу вовняною тканиною. Причому, зверніть увагу: стопу укутайте шарами тепліше, ніж гомілку, рази в два або три. Слідкуйте за тим, щоб нога, прогрівшись під компресом, не отримала опіку. Робіть таке обгортання щодня протягом трьох місяців. Якщо Ваші ноги будуть сильно нагріватися, тим самим, доставляючи Вам незручності і дискомфорт, виключіть з рецепта скипидар - обійдіть без нього. Цей спосіб дуже хороший і тому його рекомендується використовувати і тим, у кого немає «кісточок» на ногах - просто в профілактичних цілях (приблизно один раз в десять днів), так як він сприяє нормалізації обміну речовин.

Удачі, успіхів Вам! Бажаю, щоб Ваші ніжки завжди були такими, дивлячись на які хотілось вимовити заповітну фразу: «Ах, які ніжки!»


Всі статті