Лікарські рослини, які використовуються для лікування алкоголізму
17 декабря 2018

Для лікування алколізму використовуються наступні лікарські рослини:


  • Гнойовик чорнильний
  • Золототисячник малий
  • Копитняк європейський
  • Півонія вузьколиста
  • Плаун баранець
  • Пуерарія лопатева
  • Солодка гола
  • Стефанія гладенька

Рецепти для лікування алкоголізму.
 

Рецепт використання Гнойовика чорнильного для лікування алкоголізму

Використовують як засіб, що спричинює відразу до горілки. Коприн, що міститься в плодових тілах гриба, зупиняє в організмі людини розклад алкоголю на стадії ацетальдегіду, і це спричиняє отруєння, яке проявляється в сильній нудоті, проносі, серцебитті, сильному почервонінні шкіри. Через кілька годин потерпілий одужує, але при повторному вживанні горілки (навіть наступного дня) настає рецидив з такими самими симптомами.
Молоді плодові тіла гнойовика можна варити, смажитит, тушкувати, пам'ятаючи, що вживати їх разом з алкоголем не можна.
 

Рецепт використання Золототисячника малого для лікування алкоголізму


Відвар 1 сто­лової ложки суміші 4 частин золото­тисячника малого і 1 частини полину звичайного в 1 склянці окропу вжи­вають по 1 столовій ложці тричі на день при алкоголізмі
 

Рецепт використання Копитняка європейського для лікування алкоголізму

Столову ложку відвару коріння (5г сировини на 200 мл окропу) непомітно змішують з 100 мл горілки і дають випити хворому на алкоголізм. Суміш спричинює блювання. Курс лікування - кілька днів, до виникнення стійкої відрази до спиртного.
 

Рецепт використання Плауна баранець для лікування алкоголізму

В науковій медицині плаун використовують для лікування хронічного алкоголізму. Суть лікування полягає у виробленні умовнорефлекторної огиди до алкоголю. Через 4 дні після останього вживання спиртного хворому дають випити натще, але не на порожній шлунок ( увечері) 80-100 мл свіжоприготовленого відвару плауна баранця а через 3-5 хвилин дають спочатку добре понюхати, а потім випити 35 мл горілки або вина. Через 10-15 хвилин ( інколи через 1--3 години) настає блювання, яке може повторюватись до 5-8 раз. Перед настанням наступного блювання приймання алкоголю повторюють.
Відраза до спиртног настає після 23 сеанців, що проводяться з проміжками в 5-7 днів. Успіх лікування залежить від ступеня прояву алкоголізму, індивідуальних особливостей і бажання вилікуватися.
В разі рецидиву лікування повторюють через 0,5-1-2 роки.
Приготування відвару - 10г сировини на 200мл окропу, кипятити 10 хвилин на слабому вогні. Давати по 80-100 мл на прийом при хронічному алкоголізмі.
Лікування цією рослиною треба проводити з дозволу й під наглядом лікаря. Передозування і невміле застосування препаратів плауна баранця може призвести до тяжкого отруєння і навіть до смерті.
 

Рецепт використання Солодки голої для лікування алкоголізму

Відвар суміші (порівну) коріння солодки голої і трави хвоща полівого (100г суміші на 3 л окропу) п'ють по 1 склянці 3 рази на день за 10-15 хвилин при хронічному алколізмі.

 


Всі статті