Лікування алкоголізму без відома хворого
Лікування алкоголізму без відома хворого

Лікування алкоголізму без відома хворого, предназначено для тих дружин, чиї чоловіки не мають бажання лікуватись від алкоголізма. Ці методи викликають нудоту і блювоту, за умови вживання разом з ними алкоголю.
 

Специфічний метод лікування алкоголізму без відома хворого

Метод досить специфічний, та зате дуже ефективний для лікування алкоголізму без відома хворого. Відраза до алкоголю продовжиться від декількох тижнів, до декількох місяців. Для цього упіймайте 15-30 зелених клопів. Їх ви знайдете на кущах малини. І відразу покладіть їх в горілку, об'ємом  0.5 літра. Через 2-3 дні горілка настоїться, і ви можете давати її пити хворому. Досить буде 50 г. Тільки самому хворому не потрібно нічого говорити про це.
 

Лікування алкоголізму грибом "гнойовик"

 
Це звичайні гриби, які може їсти кожен. Рецепт призначений тільки для лікування алкоголізму без відома хворого. Ви їх можете зварити або посмажити, як вам буде угодно, але не їжте їх разом з алкоголем. При вживанні грибів "гнойовик", разом з алкоголем, відбувається отруєння організму. Причому гриби і сама процедура, абсолютно нешкідливі для п'ючої людини.

Ще одним плюсом є те, що ефект гриба залишається впродовж декількох днів. Тому якщо наступного дня людина знову вип'є чарку, усі симптоми повернуться з колишньою силою. Капелюшок гриба 3-7 см в діаметрі, спочатку яйцевидна, сіро-коричнева, в центрі темніша, з дрібними бурими лусочками.
 

Лікування алкоголізму настоєм чебрецю


Вживання настою трави чебрецю разом з алкоголем, викликає сильну нудоту і блювоту. Причому його можна додавати прямо в пляшку, щоб сам хворий про це не знав. Для приготування такого настою, насипте 3 столових ложки чебрецю в склянку. Залийте окропом і накрийте кришкою. Через декілька годин трава буде готова. Приймають по одній столовій ложці 2 рази в день. Потім випити трохи горілки, достатньо будуть 15-20 мл Блювотна реакція і несильні болі в шлунку проявляється вже через півгодини. Лікування проводити щодня протягом тижня.

Але без поєднання з алкоголем, курс лікування триває місяць.

Увага! Протипоказано людям, що страждають захворюваннями щитовидної залози, діабетом, гіпертонічній хворобі, бронхіальній астмі, туберкульозі легенів, виразці шлунку і 12-перстної кишки.
 

Лікування алкоголізму настоєм з червоного перцю

Перевіреним народним лікуванням алкоголізму без відома хворого, являється настоянка з червоного перцю. Для її приготування візьміть пів літра 60% спирту і насипте туди одну столову ложку порошку червоного стручкового перцю. Через 2 тижні ліки будуть готові. Додайте 2-3 краплі цього настою на кожен літр спирту


Всі статті