Лікування алкоголізму народними методами
Лікування алкоголізму народними методами

Лікування алкоголізму народними засобами допоможе вам впоратися з алкоголізмом. Тут ви знайдете найефективніші методи лікування алкоголізму нетрадиційної медицини, які призначені для лікування алкоголізму в домашніх умовах. Лікування алкоголізму цікавить в першу чергу жінок, оскільки саме їх чоловіки найчастіше спиваються. Деякі рецепти призначені для лікування алкоголізму без відома хворого.

Допомога в лікуванні алкоголізму. Народна медицина вважає, що у людини виникає бажання випити через нестачу калію в організмі. Тому якщо його заповнювати, то пристрасть до спиртного значно знизиться. Джерелом калію є мед!

Очищення печінки від токсинів. Відомо, що народна медицина займається лікуванням усіх хвороб. Алкоголізм не виключення. Найчастіше для лікування використовуються трави. Оскільки сучасні препарати сильно впливають на печінку, окрім цього сам алкоголь є отрутою для печінки. Те краще очистити печінка від токсинів. Одним із засобів для очищення печінки, являється використання порошку кореня ластовиня по 0,5 г впродовж 5 днів.


Ефективне лікування алкоголізму
Це дуже ефективне лікування алкоголізму. Цей рецепт позбавить від алкогольної залежності навіть найзавзятішого алкоголіка, навіть тоді, коли усі інші методи лікування алкоголізму безсилі, включаючи навіть кодування алкоголізму.

Це особливий трав'яний збір. Для його приготування візьміть 4 чайних ложок трави чебрецю повзучого, і по одній чайній ложці трави полину гіркої і трави золототисячника. Усе ретельно подрібните, візьміть столову ложку цього збору і залийте склянкою окропу. Через 2 години настоювання, процідите. Приймати по 1-2 столових ложок 3-4 рази в день, за півгодини до їди. Курс лікування алкоголізму травами складає 3 місяці. Але вже через 1-2 тижні ви себе краще почуватимете.

Лаврушка проти алкоголізму
Напевно, ви самі багато разів чули, що від алкоголізму частенько лікуються лавровим листом. Це давновідомий народний метод. Корінь,також і сам лист лаврушки практично за один ковток викликають відразу до алкоголю.

А тим, хто просто сильно страждає алкоголізмом і п'є щодня і не працює, а пропива свої і так мізерні гроші рекомендується, наприклад наступне. 250 мл горілки покладете корінь і два листи лавра благородного. Настоюйте два тижні. Склянка цієї настоянки повинна викликати стійку відразу до алкоголю.

Метод лікування алкоголізму кислими яблуками


Одним з методів лікування алкоголізму в народній медицині є метод лікування кислими яблуками. І дійсно, у деяких випадках, кислі яблука можуть вилікувати хворого від алкоголізму.

Для цього треба з'їдати по 3 яблука в день. Але перш ніж їх їсти потрібно в кожне яблуко увіткнути по 6-7 цвяхів і залишити їх на добу. Курс лікування триває впродовж 6 тижнів

Лікування коренем копитника європейського


Можно спробувати лікування копитником європейським, який викликає у хворого дуже сильну блювоту. Просто йому стане погано при прийомі алкоголю. Для приготування цього настою, прокип'ятите одну чайну ложку кореня рослини в склянці окропу, впродовж 5 хвилин. Потім дайте настоятися з годину і можете давати або підливати в горілку. Одна столова ложка відвару на 100 грам горілки! Лікування варто проводити до повної відрази до алкоголю. Але є протипоказання: таким рецептом не можна користуватися при стенокардії і вагітності.

При запої


При запої добре допомагає відвар коренів щавлю кучерявого. Для приготування цього відвару візьміть одну столову ложку коренів щавлю кучерявого і покладіть в склянку з окропом. Прокип'ятите впродовж 5 хвилин в закритому посуді. Не відкриваючи кришки, почекайте 3 години і відвар буде готовий. Приймати по одній столовій ложці 6 раз на день.


Всі статті