Лікування кашлю травами
17 декабря 2018

Лікування кашлю травами можно проводити після консультації з лікарем. Фітотерапія допоможе вам в лікуванні кашлю. Фітотерапія стримує прогрес будь-якої хвороби і дає вам контроль над нею. Ми зібрали на сайті "Лікарські рослини, косметика" та навели збори народної і нетрадиційної медицини, які призначені для лікування кашлю травами. Збори трав можуть застосовуватися у поєднанні з іншими ліками. Нижче описані збори трав універсальної дії при кашлі .

Дози для різних вікових груп. Для дітей до одного року, рекомендується половина чайної ложки в добу. Дітям до 3 років одна чайна ложка в добу. Дітям від 3 до 6 років, одна десертна ложка в добу. Дітям від 6 до 10 років, одна столова ложка в добу. Людям, старше 10 років, по 2 столових ложки збору в добу
 

Лікування кашлю травами 1


Візьміть 2 частини алтея, 1 частину трави материнки, 2 частини листя мати-й-мачухи. В результаті у вас повинно вийти рівно 2 столових ложки подрібненого збору трави. Висипте його в термос і залийте напівлітром окропу. Настоювати 4 години. Пити по півстакана 2 рази в день. Курс лікування кашлю цим збором трав складає місяць. Після перерви на 2 тижні, курс можна відновити якщо потрібно, тільки вже, використовуючи інший народний рецепт.
 

Лікування кашлю травами 2


Візьміть в рівних порціях насіння анісу, суцвіття ромашки, листя мати-й-мачухи, траву м'яти, листя подорожника. В результаті у вас повинно вийти рівно 2 столових ложки подрібненого збору трави. Висипте його в термос і залийте напівлітром окропу. Настоювати 4 години. Пити по півстакана 2 рази в день. Курс лікування кашлю цим збором трав складає місяць. Після перерви на 2 тижні, курс можна відновити якщо потрібно, тільки вже, використовуючи інший народний рецепт.
 

Лікування кашлю травами 3


Візьміть в рівних порціях траву чебрецю, суцвіття ромашки, корінь алтея, траву багульника, листя мати-й-мачухи, корінь солодки. В результаті у вас повинно вийти рівно 2 столових ложки подрібненого збору трави. Висипте його в термос і залийте напівлітром окропу. Настоювати 4 години. Пити по півстакана 2 рази в день. Курс лікування кашлю травами цим збором складає місяць. Після перерви на 2 тижні, курс можна відновити якщо потрібно, тільки вже, використовуючи інший народний рецепт.
 

 

Лікування кашлю травами 4


Візьміть в рівних порціях корінь солодки, насіння анісу, трава чебрецю, корінь алтея, листя шавлії, бруньки сосни. В результаті у вас повинно вийти рівно 2 столових ложки подрібненого збору трави. Висипте його в термос і залийте напівлітром окропу. Настоювати 4 години. Пити по півстакана 2 рази в день. Курс лікування кашлю цим збором трав складає місяць. Після перерви на 2 тижні, курс можна відновити якщо потрібно, тільки вже, використовуючи інший народний рецепт.

 

Лікування кашлю травами 5


Візьміть в рівних порціях корінь солодки, траву фіалки трибарвної, плоди фенхеля, листя подорожника великого, листя мати-й-мачухи, листя медунки. В результаті у вас повинно вийти рівно 2 столових ложки подрібненого збору трави. Висипте його в термос і залийте напівлітром окропу. Настоювати 4 години. Пити по півстакана 2 рази в день. Курс лікування кашлю цим збором трав складає місяць. Після перерви на 2 тижні, курс можна відновити якщо потрібно, тільки вже, використовуючи інший народний рецепт.

 

Лікування кашлю травами 6


Візьміть 2 частини квіток коров'яку, 3 частини корінь солодки, 4 частини листя мати-й-мачухи, 2 частини плоди анісу, 8 частин корінь алтея. Візьміть 2 столових ложки суміші. Висипте їх в термос і залийте напівлітром окропу. Настоювати 4 години. Пити по півстакана 2 рази в день. Курс лікування кашлю травами цим збором складає місяць. Після перерви на 2 тижні, курс можна відновити з потреби, тільки вже, використовуючи інший народний рецепт.


Всі статті