Лікування шпори п'яти народними засобами
17 декабря 2018

Народні засоби лікування шпори завжди можна застосовувати у поєднанні з лікуванням лікаря. Тут ви знайдете найефективніші методи і способи лікування шпори п'яти народними засобами з народної медицини.
 

Ефективне лікування шпори п'яти. 

 

Для приготування цього народного рецепту лікування шпори, вам знадобиться баночка з кришкою, по місткості, щоб відповідала склянці. Але якщо такої немає, то можна використовувати звичайну склянку.

Інгредієнти:

1) Одне свіже яйце.

2) 200 грам вершкового натурального, несолоного масла.

3) Оцтова есенція (візьміть стільки, щоб вистачило залити яйце в склянці)

Приготування:

- Розбиваємо куряче яйце в баночку.(склянку)

- Далі заливаємо яйце оцтовою есенцією. Потрібно залити тільки яйце, не більше!

- Ставимо на газ вершкове масло, і чекаємо, поки воно розтопиться. До кипіння доводити його не треба.

- Розтоплене масло вливаємо в склянку.

- Не перемішуючи суміш, закриваємо баночку кришкою, обгортаємо згори рушником і ставимо в темне місце на 3 дні.

- І тільки через 3 дні можна відкрити банку і ретельне усе перемішати.

Застосування:

- Щоночі намазуємо мазь на марлю складену у декілька разів, і прикладаємо до хворого місця.

- Для утримання, обв'язуємо бинтом або просто одягаємо шкарпетку.

- По ідеї треба використовувати усю приготовану суміш. Але як показує практика, цього не вдається ні кому. Чому? Та тому що, шпора проходить раніше, ніж кінчиться мазь! До того ж, після такого ефективного лікування шпори п'яти, у вас буде нова, оновлена шкіра.

Увага:

- Поступово у вас почне відшаровуватися шкіра на ногах і від цього може бути не дуже комфортно. Не треба себе мучити, лікування шпори можна перервати ненадовго

- Коли п'яти у вас заживуть, можна буде повторити лікування шпори п'яти для повного лікування, якщо кінцево буде в цьому необхідність.

- Але хочу вам сказати, що вже після декількох процедур такого лікування, настає значне полегшення!
 

Народне лікування шпори п'яти

 


Дуже простий метод лікування шпор, за допомогою гарячого спирту.

Треба в сковорідку налити спирт і на повільному вогні нагрівати. Треба бути дуже обережним, спирт дуже легко загорається! Забезпечте необхідні заходи безпеки. Після цього, вилийте нагрітий спирт в таз. Процедура полягає в тому, що на 15-20 хвилин треба опустити ноги в нагрітий спирт. Після виконання процедури, стопи не витирайте від спирту.

Шпори можна позбутися за допомогою жовчі

 

Треба узяти 40 грам жовчі, любої тварини, тільки не пташиної, 20 грам горілки і трохи шампуню.  Зробити суміш. На ніч розпарити ноги і зробити компрес на п'яти, забинтувавши бинтом. Згори ще шкарпетки надіти. Результат перевершив усі ваші очікування, вже після першої процедури стане реальне легше ходити. А через 3 дні таких процедур болі і зовсім пройдуть! 

Травнева кропива рятує від шпор

Треба зібрати в травні кропиву і прокрутити її через м'ясорубку. Отриману кашку кладіть на лист лопуха, і зробіть собі компрес. Закріпите бинтом, щоб компрес не спадав.

Робити компрес треба на ніч, але можна і  вдень продовжувати ходити в нім.

Через 14 днів стан значно полегшиться. Але краще всього підходить саме травнева кропива. До речі кажучи, цей рецепт напевно допоможе і при артриті і навіть плечовому суглобі.

 Забути про шпори допоможе Ірис і вазелін

 

Треба викопати корінь квітки іриса і приблизно 250 грам цього кореня помити і пропустити через м'ясорубку. Кашку, що вийшла, залити такою ж кількістю спирту, закрити посудину кришкою і поставити в темне місце на 2 тижні. Через 2 тижні настій буде готовий. Змочуйте в нім складений в 4 рази бинт і прикладайте до п'яти на ніч. Згори прикладете поліетилен і закріпите усе. На ранок можна зняти пов'язку. Наступного дня замість настою іриса треба прикласти медичний вазелін, який можна купити в аптеці.

І так чергувати процедури через день. Курс лікування шпори складає 20 днів, тобто по 10 компресів кожного засобу. 

Прості методи лікування шпор

 


Мед і тісто. Візьиіть мед, обмажте ним п'яту, потім на п'яту прикладіть тісто і укутуйте її поліетиленом. Потім надіньте шкарпетку. Шпора пройде через два місяці.

Господарське мило. Досить простий спосіб, в той же час найдоступніший.  Треба узяти господарське мило і потерти на терці, потім розтопити його на вогні. Цю масу прикладайте собі до шпори п'яти у вигляді компресу на ніч. Так робити щодня, до повного збавлення шпори.

Масаж. Напевно найдоступніший народний метод лікування шпори п'яти.  Щодня, після роботи сідайте на диван і довго тріть п'яту об старий валянок. Через місяць шпора пройде.


Всі статті