Народне лікування артрозу колінного суглоба
17 декабря 2018

Народне лікування артрозу

 

 
Я давно страждаю артрозом колінних суглобів. Деякий час я навіть не могла ходити. Одного разу моя сусідка поїхала в гості до сестри. І там її сестра підказала їй народне лікування артрозу колінного суглоба. Коли сусідка повернулася додому і розповіла мені про цей метод, ми разом стали лікуватися.

В кінці травня зривайте щодня по п'ять листків квітки кульбаби зверху, помийте їх кип'яченою водою, нехай підсохнуть, і тоді прожуйте їх до стану кашки.

Я також висушила листя на зиму. Коли було потрібно, заливала листя окропом і потім жувала одну столову ложку їх щодня. Також ходила три тисячі кроків кожен вечір. А влітку лікувалася настоєм кульбаби. Брала п'ять темних пляшок і до половини заповнювала їх жовтими голівками квіток кульбаби, потім наливала до самого верху пляшки потрійний одеколон. Настоювала протягом місяця і проціджувала. Такий настій зберігається в темному місці кімнатної температури. Цим настоєм треба натирати хворі ноги. Я робила це перед сном. Протягом місяця йшла одна пляшка на таке лікування. Після місяця мої коліна пройшли, але я все одно для профілактики два рази в день натираю коліна настоєм з кульбаб і пережовую їх.
 

Компрес з хріном від болів у суглобах

 


Деякі люди не можуть вилікувати артроз довгий час. А я можу розповісти вам хороший рецепт народного лікування артрозу, яким і сама успішно вилікувала деформуючий артроз і перелом шийки стегна. Швидше купите хрін, або зірвіть у себе в городі.

Подрібніть на тертці корені, а потім нехай вони розпарються в воді, на повільному вогні, але вода не повинна закипіти. Покладіть отриману суміш на полотняну тканину, попередньо намочивши і її таким зіллям. А потім покладіть на уражені місця. Запасіться сушеними корінням і для зими. Коли знову буде необхідно, подрібніть коріння, розпарьте і прикладіть до хворих місць.


Всі статті