Народне лікування
Дезинфікуючі і бактерицидні рослини
Дезинфікуючі і бактерицидні рослини - це рослини, що мають здатність знищувати і нейтралізувати збудників інфекційних захворювань людини, тваринних і корисних рослин.
Народні засоби лікування грибка (мікози)
17 декабря 2018
Із статті ви можете дізнатися про народні засоби лікування грибка нігтів, тут зібрані рецепти народної медицини, знову ж таки, надіслані нам від читачів. Знаючи про народні засоби лікування грибка ніг, не забувайте, що завжди будь-яку хворобу краще попередити, ніж лікувати її після, тому зверніть увагу на профілактику грибка
Народне лікування артрозу колінного суглоба
17 декабря 2018
Лікування артрозу має бути комплексним. Тому краще буде, якщо разом з народними засобами ви будете проводити лікування артрозу травами, завдяки яким, ви прискорите процес одужання.
Народні засоби і методи лікування шпори п'яти з допомогою масажу
17 декабря 2018
Шпору п'яти можна вилікувати за допомогою масажу
Причини молочниці. Причини кандидозу
17 декабря 2018
Кандидози різних органів можуть виникнути або внаслідок екзогенного зараження за рахунок попадання грибів роду Candida в організм людини із зовнішнього середовища, або внаслідок активації ендогенної власної кандидозної інфекції, джерелом якої у більшості хворих є кишечник або слизова оболонка порожнини рота.
Кісточки на ногах (артроз плюсневого суглоба)- лікування кісточок на ногах народними засобами
17 декабря 2018
Великий палець правої ноги «дивиться в сторону», виглядає потворно і ходити боляче.
Як правило, з таких зовнішніх проявів починається артроз плюсневого суглоба. Це захворювання широко поширене, особливо серед жінок.
Народні способи лікування артрозу суглобів.
17 декабря 2018
Артроз - це група з декількох захворювань, які полягають в ураженні всіх суглобових компонентів. У першу чергу мова йде про поразку хряща. Також відбувається ураження суглобової оболонки, зв'язок і навколосуглобових м'язів.
Лікування гострого запалення геморою з кровотечею
17 декабря 2018
Хочу поділитися випробуваним на власному досвіді методом лікування гострого запалення геморою з кровотечею
Печія: перша допомога та народні засоби від печії
17 декабря 2018
Існує думка, що печія - доля тих, у кого підвищена кислотність шлункового соку. Проте вона буває і при нормальній кислотності і навіть при повній відсутності соляної кислоти в шлунку.
Аденоїди - лікування травами
17 декабря 2018
Аденоїди - це патологічна гіпертрофія третього носоглоткового мигдалика (порушення носового дихання, значні слизові виділення з носа. Є можливість допомогти вилікувати аденоїди - використати лікарські рослини.
Алкоголізм - лікування лікарськими зборами
17 декабря 2018
Хворобливе звикання до алкоголю, один з видів наркоманії. В широкому значенні - це сукупність всіх пов'язаних з цим шкідливих впливів на здоров'я, трудову діяльність, поведінку в побуті (зловживання алкоголем, втрата самоконтролю, розвиток похмільного (абстинентного) синдрому, надалі - зміна особистості, втрата суспільних інтересів, безвідповідальне ставлення до праці, сім'ї, зміна толерантності до алкоголю).
Лікування молочниці народними засобами
17 декабря 2018
Існує безліч народних засобів лікування молочниці (кандидозу), але не варто забувати що самолікування може привести до хронічної молочниці, так що в першу чергу слід звернутися до лікаря, який призначить адекватне лікування і дасть усі необхідні поради.