Народні засоби і методи лікування шпори п'яти з допомогою масажу
17 декабря 2018

Сіль.

 

Нагріти 1 кг крупної солі, насипати на рівну поверхню. Поставити ступню на терпимо гарячу сіль, протягом 15 хв «походити» по солі голою п'ятою. Цей народний засіб допомагає позбутися шпори за 2-3 процедури.

Ще один народний метод лікування шпори називається "Пральна дошка"

 

Терти ступні об пральну дошку, упор робити на п'яти, ніби ви перете ноги. Сеанс не менше 15 хвилин, ступні будуть горіти. Робити так 2 рази на день, поки не зникнуть шпори. Через три дні біль ослабне. Замість дошки можна використовувати спеціальний масажер для ступнів, але ефект цього народного засобу буде набагато вищим, якщо використовувати свіжий кукурудзяний качан - тут, до того ж допоможе біоенергетика зерна. Катати початок ступнею 10-15 хвилин, двічі на день. Шпора уйде через 5-15 днів.

Масаж поліном.

 

Розпарити ступні, після цього ударяти по хворому місцю осиковим поліном. Спочатку 5-10 разів, потім кількість ударів довести до 100. Цей народний засіб, у вигляді масажу ступень, оздоровить весь організм.
 

Досить простий метод лікування п'яткової шпори - масаж картоплею

 

Трилітрову каструлю заповнити дрібною картоплею і картопляними лушпиням, зварити до готовності, перекласти в таз і все це розминати ногами, поки не охолоне. Ноги витерти, на підошви нанести йод у вигляді сіточки і надіти шкарпетки. Курс лікування - 7 процедур. Якщо картоплю при приготуванніі круто посолити, то ефект цього народного засобу зросте багаторазово.

Використовуйте народні способи і рецепти, але порадьтеся також і з лікарем ортопедом.


Всі статті