Похмілля - Методи лікування народними засобами
17 декабря 2018

Багато хто дорого б заплатив, щоб не мучитися від похмілля після бурхливої вечірки або довгого запою. Якщо у вашій сім'ї хто-небудь має проблеми з алкоголем, скористайтеся перевіреними народними рецептами.

Методом проб і помилок виберіть з них ті методи лікування похмілля, які допомагатимуть краще, оскільки вони не на усіх діють однаково - кожен організм сприймає лікування по-своєму.
 

Методи лікування похмілля народними засобами


1. Впродовж 30 хвилин варите в каструлі 2-3 дрібно нарізані лимони або гранати. Воду остудите і давайте пити почастіше тому, кого потрібно вивести із запою. Така вода добре виганяє шлаки і продукти розпаду алкоголю з крові, знімаючи тягу до спиртного.

2. Якщо людина сама бажає позбавитися від алкоголізму, йому можна порекомендувати інший спосіб лікування лимонами. У перший день після припинення пиття спиртного хворому треба дати сік одного лимона, в другий день - двох лимонів і так далі, і так - доки кількість лимонів не дійде до 7-8 штук. Кожну порцію лимонного соку, щоб уникнути ушкоджень слизової оболонки шлунку, треба запивати 1/2 або 1/3 склянки зеленого чаю. Увесь курс лікування займає 14-16 днів.

Коли досягають щоденного прийому максимальної кількості соку, дозу поступово знижують, зменшуючи її щодня на один лимон. Провівши таке лікування, ви побачите, як у вас на очах у близької людини зникає потяг до спиртних напоїв.

3. Тим, хто побоюється пити багато лимонного соку, можна порадити методику лікування медом. Впродовж однієї години перед сном хворому дається 6 чайних ложок меду через кожні 20 хвилин. Разом - 18 ложок. Зробіть паузу в дві години, а потім продовжите лікування - знову дайте хворому три рази по 6 чайних ложок через кожні 20 хвилин. Затій укладете хворого спати до ранку. Коли він прокинеться, знову проведіть курс одночасової терапії. Після цього можна снідати. Якщо такий порядок лікування буде витриманий впродовж місяця, людина не захоче більше пити.

Такий метод вигідно відрізняється від інших тим, що можна починати курс лікування навіть тоді, коли хворий знаходиться в стані найсильнішого сп'яніння.

4. Допомагає швидко вивести людину із запою наступна процедура. Хворому спочатку вимийте голову у відварі ромашки лікарської, а потім попарте ноги в цьому ж відварі. Цей спосіб зупиняє тягу до спиртного, покращує кровотік, знімаючи спазм судин, і також очищає кров від шлаків і продуктів розпаду алкоголю, навіває сон. Уві сні алкоголь краще виводиться з організму.

5. І ще один метод лікування : покладете хворого в ліжко, а на подушку під шию покладете валиком мішечок з прогрітою на сковороді сіллю. Знайдіть в "Молитвословові" молитви від запою і читайте їх, одночасно розминаючи хворому ноги і руки, поки він не засне.
 

Як зняти похмілля

 

  •  Бурштинова кислота має властивість нейтрализовывать алкоголь в крові, саме тому вона входить до складу багатьох засобів від похмілля. На ранок після прийняття алкоголю розведіть половину чайної ложки бурштинової кислоти в склянці води і випийте - негайно відчуєте полегшення.
  • Засіб від невеликого сп'яніння: випити чорної кави з лимоном.
  • Після сильного сп'яніння на інший день уранці потрібно випити склянку пива і добре розтерти льодом обличчя, груди і спину. Чи просто сходити в лазню. Якщо дуже сильно болить голова - випити склянку огіркового розсолу. Якщо дуже сильно випив, але і переїв зайве, то на іншій лінь людина по повина нічого їсти, окрім фруктів і більше лежати з грілкою на животі.
  • Питна сода допомагає зняти похмільний синдром. При легкому похміллі треба прийняти 3-4 г питної соди в перші 2-3 години, при среднєтяжкому - до 6-8 г, а при важкому - до 10 г впродовж 12 годин.


Всі статті