Причини і симптоми кашлю. Дієта при кашлі
17 декабря 2018

Що таке кашель?


Кашель відбувається із-за мимовільних форсованих видихань, які обумовлені тим, що на слизовій оболонці дихальних шляхів є   роздратування. Послужити приводом для кашлю може бути усе що завгодно, починаючи від порошинки, що випадково залетіла в горло, до важких захворювань, дихальних шляхів, грипом, і. т. д.

Останніми роками зросло число випадків раку і туберкульозу легенів. Синдром кровохаркання, що часто ускладнює перебіг онкологічних захворювань легенів і туберкульозу, також вимагає призначення препаратів, заспокійливих і пригнічуючих кашель. протикашельні препарати потрібні також пацієнтам з функціональними порушеннями в органах дихання, при дискінезії трахеї і рефлюксной хвороби. Таким чином, спектр захворювань, при яких потрібні ефективні протикашельні засоби, дуже різноманітний.

Але, кашель починається у тому випадку, коли має місце роздратування слизової гортані, трахеї і бронхів. Саме тому, для того, щоб позбавитися від кашлю (не від глибшої причини виникнення кашлю, а тільки від такого як би спазму) усього лише потрібно зняти роздратування, або хоч би його зменшити.

Можливі причини кашлю це: простудні захворювання, алергія, емоційні напруга, сильне хвилювання. Хороший лікар зможе упізнати причину кашлю тільки послухавши, як ви кашляєте, тому не позбавляйтеся від кашлю, яким би він не був, перш ніж ви зібралися відвідати хорошого лікаря.
 

Дієта при кашлі


При сильному кашлі в раціон харчування треба включити рідку молочну кашку з геркулеса, пюре з картоплі, приготоване з великим додаванні молока, а також натерту редьку, заправлену сметаною і рослинною олією.

Відмінним засобом, який виліковує кашель і застуду являється виноград, оскільки він має властивість загоєння легенів, діє як відхаркувальні засіб, і швидко допомагає позбавитися від кашлю. Якщо випити склянку виноградного соку з 1 чайною ложкою меду, кашель заспокоїтися.

Такий напій як кава, варто замінити на ячмінний напій з невеликим додаванням цикорію, а також молока. Хорошим засобом можна назвати і мед з лимоном, який перекручений через м'ясорубку разом зі шкіркою, змішується усе за смаком. Не вживайте гостру їжу і солодких напоїв, відмовтесь від цукерок.

Під час кашлю, викликаного простудними захворюваннями, дуже корисно просто поголодувати на чистій воді. В цьому випадку, вистачить 2-3 днів і усе пройде. Проте, повністю утриматися від їжі дуже важко. Тому якщо ви не можете повністю проголодать декілька днів, то не обмежуйте себе в їжі. Їжте усе, що написано вище і більше пийте. Бажано випивати по 3-4 літри води за день.


Всі статті