Трав'яні маски для волосся будь-якого типу
Трав'яні маски для волосся будь-якого типу

Маска з кропиви і лісової герані

Змішують по 3 столові ложки сухої трави кропиви і лісової герані. Суміш заливають 0,5 склянки гарячої води і нагрівають на водяній бані 30 хвилин. Потім остуджують при кімнатній температурі і наносять трав'яну масу на вологе волосся і шкіру голови. Змивають через 20-30 хвилин проточною водою.

Маска з хмелю і татарнику

Змішують по 3 столові ложки сухих шишок хмелю і трави татарника. Суміш заливають 0,5 склянки гарячої води і нагрівають на водяній бані 30 хвилин. Потім остуджують при кімнатній температурі і наносять трав'яну масу на вологе волосся. Змивають через 20-30 хвилин проточною водою. Маска рекомендується для темного волосся.

Маска трав'яна

Змішують по 1 столовій ложці сухої трави кропиви, шавлії, мати-й-мачухи, шишок хмелю, суцвіть ромашки, листя берези. Суміш заливають 0,5 склянки гарячої води і нагрівають на водяній бані 30 хвилин. У остиглий відвар додають 1 збите куряче яйце, кілька крапель лимонного соку і ретельно перемішують. Суміш наносять на волосся, голову вкривають поліетиленовою плівкою і рушником. Змивають через 30-40 хвилин.

Маска з деревію

2 столові ложки трави деревію звичайного заливають 1 склянкою гарячої води і кип'ятять на водяній бані 20-25 хвилин. Отриманий відвар настоюють 1-2 години при кімнатній температурі і проціджують. Відвар змішують з 1 жовтком і наносять на шкіру волосистої частини голови на 15-20 хвилин. Потім волосся промивають теплою водою і обполіскують трав'яним відваром.

Маска липова

8 столових ложок липового цвіту заливають 1 склянкою гарячої води і нагрівають на водяній бані 2-3 хвилини, остуджують при кімнатній температурі і проціджують. У відвар додають 1 столову ложку лимонного соку, 0,25 склянки настоянки евкаліпта і наносять на волосся. Голову вкривають поліетиленовою плівкою і рушником. Маску наносять на волосся за 30 хвилин до миття голови 1-2 рази на тиждень протягом місяця.

Маска з кропиви і мати-й-мачухи

Змішують по 3 столові ложки сухої трави кропиви і мати-й-мачухи. Суміш заливають невеликою кількістю гарячої води і нагрівають на водяній бані 30 хвилин. Відвар остуджують при кімнатній температурі, а потім наносять на вологе волосся. Змивають через 20-30 хвилин. Процедуру проводять 1-2 рази на тиждень.

Маска з кропиви та лопуха

Змішують по 2 столові ложки трави кропиви і коренів лопуха, заливають 0,5 склянки гарячої води і упарюють до половини об'єму на водяній бані. Потім настій остуджують при кімнатній температурі. Трав'яну кашку втирають у корені волосся і залишають на 20-30 хвилин. Змивають залишилися відваром, розведеним 1 л води.

Маска з календули і мати-й-мачухи

Змішують по 3 столові ложки подрібненого листя мати-й-мачухи і суцвіть календули, заливають 0,5 склянки гарячої води і нагрівають на водяній бані 2-3 хвилини. Остуджують при кімнатній температурі, додають по 1 столовій ложці лимонного соку та настоянки евкаліпта. Суміш наносять на волосся на 30-40 хвилин. Процедуру проводять 2 рази на тиждень протягом місяця.


Всі статті