Використання рослин
Дезинфікуючі і бактерицидні рослини
Дезинфікуючі і бактерицидні рослини - це рослини, що мають здатність знищувати і нейтралізувати збудників інфекційних захворювань людини, тваринних і корисних рослин.
Як зробити лосьйон для обличчя в домашніх умовах?
Приготувати лосьйон для обличчя - справа дуже проста і вигідна. По-перше, ви можете бути упевнені в якості вашого лосьйону, оскільки процес приготування знаходитиметься під абсолютним вашим контролем. По-друге, коштувати такий лосьйон буде набагато дешевше за свої магазинні аналоги.
Як приготувати домашній шампунь
Домашні шампуні - це натуральна і ефективна косметика. Рецепти домашніх шампунів, приведені нижче перевірені часом і не мають у своєму складі шкідливих хімічних сполук.
Як приготувати скраб для п'ят в домашніх умовах
Скраби для очищення п'ят можна приготувати самостійно, використовуючи при цьому ті продукти, які завжди є під рукою у вашому домашньому господарстві. А ефект очищення буде просто чудовим!
Як зробити олію з обліпихи в домашніх умовах?
03 января 2019
Вичавіть сік із стиглих плодів обліпихи. Мезгу, що залишилася, добре просушите і подрібните в кофемолці або потолките в ступці. Потім залийте її маслиновою або соняшниковою олією з розрахунку 1:1, 5.
Як правильно доглядати за жирною шкірою обличчя
03 января 2019
Відомо, що стан шкіри безпосередньо залежить від того, здоровий організм або ні. Шкіра як дзеркало відбиває внутрішній стан людини. Стреси, депресії, безсоння, неправильне харчування, недолік повітря негативно позначаються на стані шкіри.
Народні засоби лікування грибка (мікози)
17 декабря 2018
Із статті ви можете дізнатися про народні засоби лікування грибка нігтів, тут зібрані рецепти народної медицини, знову ж таки, надіслані нам від читачів. Знаючи про народні засоби лікування грибка ніг, не забувайте, що завжди будь-яку хворобу краще попередити, ніж лікувати її після, тому зверніть увагу на профілактику грибка
Народне лікування артрозу колінного суглоба
17 декабря 2018
Лікування артрозу має бути комплексним. Тому краще буде, якщо разом з народними засобами ви будете проводити лікування артрозу травами, завдяки яким, ви прискорите процес одужання.
Народні засоби і методи лікування шпори п'яти з допомогою масажу
17 декабря 2018
Шпору п'яти можна вилікувати за допомогою масажу
Причини молочниці. Причини кандидозу
17 декабря 2018
Кандидози різних органів можуть виникнути або внаслідок екзогенного зараження за рахунок попадання грибів роду Candida в організм людини із зовнішнього середовища, або внаслідок активації ендогенної власної кандидозної інфекції, джерелом якої у більшості хворих є кишечник або слизова оболонка порожнини рота.
Кісточки на ногах (артроз плюсневого суглоба)- лікування кісточок на ногах народними засобами
17 декабря 2018
Великий палець правої ноги «дивиться в сторону», виглядає потворно і ходити боляче.
Як правило, з таких зовнішніх проявів починається артроз плюсневого суглоба. Це захворювання широко поширене, особливо серед жінок.
Народні способи лікування артрозу суглобів.
17 декабря 2018
Артроз - це група з декількох захворювань, які полягають в ураженні всіх суглобових компонентів. У першу чергу мова йде про поразку хряща. Також відбувається ураження суглобової оболонки, зв'язок і навколосуглобових м'язів.